آنچه شما باید بدانید در مورد سفر!

سفر شور برای بسیاری است و یک سرگرمی فوق العاده است. شما تقریبا در هر نقطه در جهان با دوستان یا خانواده خود را می توانید. همیشه چیزهای جدید برای دیدن و ماجراهای رمان را دارد. شما چگونه به سفر لذت بخش با استفاده از نکات زیر را یاد بگیرند.

اگر شما در خارج از کشور سفر مهم نوشتن تمام اطلاعات کلیدی است. این شامل شماره تلفن و آدرس و URL برای سفارت یا کنسولگری ایالات متحده در کشور که در آن شما تعطیلات هستند.

نیاز ملت خود سفارت یا کنسولگری ایالات متحده به اولین تماس خود را اگر شما دچار مشکل محلی باد. اگر شما هر گونه مسائل در سفر خود را, آنها که به دنبال کمک.

اگر می خواهید به پرواز شما را به پیش برنامه ریزی باید. به یاد داشته باشید به خصوص اگر آن را در یک شهر بزرگ است که آسان به ضربه ترافیک در راه به فرودگاه است. توشه خود را شب قبل از بسته بندی شده اند. هنگامی که شما نیاز به پرواز شما طوری که شما نه عجله پیش آماده. وحشتناک به پرواز خود را از دست احساس.

آگاه باشید از مردم تظاهر به مقامات در یک کشور خارجی. زیرا آنها هنوز آن بدهد به شما ممکن است هرگز کسی گذرنامه خود را بدهد. اگر شما برای رفتن به دفتر ساخته شده است، انجام با پا. نه به وسیله نقلیه با غریبه ها در خانه و یا خارج از کشور دریافت کنید.

هنگام سفر، را تنها ملزومات و نگه داشتن نور کیسه های خود را. چیزهای کمتر شما، بهتر است شانس خود را قادر به نگه داشتن چشم در همه چیز. سعی کنید به حمل بار بیش از حد بسیاری از کفش به عنوان این می تواند یک بار.

هنگامی که کشورهای دیگر سفر می شود با احتیاط از تاکسی چه شما را به دریافت کنید. برخی از “تاکسی” هستند نه مشروع. هر کس می تواند نشانه ای است که می گوید “تاکسی” در یک وسیله نقلیه قرار داده; شما هیچ راهی دانستن که شخص است یا که در آن شما ممکن است در نهایت داشته باشد.

اگر شما در حال سفر به کشور های کمتر توسعه یافته و شما باید نگرانی های امنیتی در یک هتل را همراه doorstop. اکثر مردم با استفاده از doorstops به باز کردن درب خود را سرپا نگه داشتن، اما شما همچنین می توانید از آنها استفاده برای برگزاری درب بسته.

سفر راه بسیار خوبی برای آموزش خانواده تان است. تا زمانی که شما را در درک آنچه شما انجام و اقدامات احتیاطی لازم، شما می توانید سفر در جهان در حال توسعه تجربه بزرگ. شما به فرزندان خود را فرصتی برای دیدن یک کشور دیگر و دیدگاه های مختلف در جهان است. سفر دور afield روشی فوق العاده برای افشای خودتان را به شیوه زندگی جدید و پیشینه فرهنگی است.

اگر شما ذوب کردن یخ هتل عرضه شده، شما آب برای شما قهوه در صبح می فیلتر شده اند. شیر آب ممکن است که خوشمزه بنابراین سعی در پر کردن سطل یخ و اجازه آن ذوب یک شبه. شما می توانید استفاده از آن به قهوه.

در نتیجه، بسیاری از مردم عشق به سفر. هیچ پایانی به مقصد شما می توانید اکتشاف وجود دارد. بسیاری از مکان نیز متفاوت است، اگر شما بیش از یک بار به نظر می رسد. استفاده از مشاوره در این قطعه می تواند سفرهای خود را افزایش و تجربه کل ساده تر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 65 = 72